KONST / Litografier / Färglitografi 11841038
nr 1184 1038
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Stockholm ström. Signerad, numrerad 162/290, motivet: 37x46 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 maj 2018
kl 18:49:50
16/5 21:45:07
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö